Zespół The Cranberries zapowiada reedycję kultowego albumu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół The Cranberries zapowiada reedycję kultowego albumu [WIDEO]

Zespół The Cranberries zapowiada reedycję kultowego albumu [WIDEO]

Płyta trafi do sprzedaży 18 września 2020 roku.

Płyta trafi do sprzedaży 18 września 2020 roku.

Przypominamy, że krążek, który oryginalnie ukazał się w 1994 roku, zawiera największy hit grupy – „Zombie”. Wydawnictwo sprzedało się w nakładzie przekraczającym 17 milionów egzemplarzy na całym świecie. Kolejną zapowiedzią albumu The Cranberries, „No Need to Argue” jest zremasterowana wersja utworu „(They Long To Be) Close To You”. Możecie jej posłuchać poniżej.

Rozszerzona edycja „No Need to Argue” jest dwupłytowa oraz cyfrowa zawiera remaster albumu, oraz trzy b-side’y: „Away”, „I Don’t Need” oraz „So Cold in Ireland” pozyskane z oryginalnych taśm. Na wydawnictwo trafi także 19 niewydanych wcześniej utworów, w tym dwie piosenki, które nigdy wcześniej nie funkcjonowały w oficjalnym obiegu: „Yesterday’s Gone” zarejestrowane podczas sesji dla MTV w Nowym Jorku w 1995 roku oraz demo „Serious”, które do tej pory można było odnaleźć jedynie w kiepskiej jakości koncertowej na YouTube. We wkładce będzie można podziwiać niepublikowane wcześniej fotografie zrobione w trakcie sesji do albumu.

Na nowym wydaniu podwójnego winyla, poza zremasterowanym albumem i trzema b-side’ami, trafią także dodatkowe utwory „Yesterday’s Gone” oraz cover The Carpenters „(They Long To Be) Close To You”). Zarówno 2LP, jak i 2CD zawierają 5000-znakowy esej o historii albumu napisany przez Eoina Devereuxa (autora również notek do reedycji debiutu grupy, „Uncertain”).