Katie Melua zaprasza na koncert internetowy [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katie Melua zaprasza na koncert internetowy [WIDEO]

Katie Melua zaprasza na koncert internetowy [WIDEO]

Wydarzenie będzie promować nowy album artystki „Album No.8”, który trafił do sprzedaży 16 października 2020 roku.

Wydarzenie będzie promować nowy album artystki „Album No.8”, który trafił do sprzedaży 16 października 2020 roku.

W związku z panującą pandemią koronawirusa, niestety kontakt artystki z fanami jest mocno ograniczony. Gwiazda przygotowała dla nich wyjątkową niespodziankę! Już 4 grudnia 2020 roku odbędzie się internetowy koncert z sali balowej The Rivoli Ballroom. Katie zaśpiewa zarówno swoje największe przeboje jak i utwory z nowego albumu. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź koncertu.

Bilety na to wydarzenie dostępne są

16 października 2020 roku ukazał się nowy album „Album No.8”, który jest zwieńczeniem niezwykłego okresu artystycznego Katie. Głębokie, osobiste teksty, inspirowane pieśniami ludowymi ukazują, że artystka próbuje zdefiniować pojęcie prawdziwej miłości oraz odróżnić je od bajkowego wyobrażenia. Magicznego, intymnego klimatu nadają niezwykłe aranżacje smyczkowe, które nawiązują do kompozycji wybitnych producentów i artystów: Charlesa Stepney’a, oraz Ramsey’a Lewisa. Wydawcą płyty jest wytwórnia BMG.

Katie Melua jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek. 35-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 7 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: „Nine Million Bicycles” czy „Perfect World”. Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie!