Wokalista The Kelly Family Michael Patrick Kelly wystąpi w "The Voice Of Poland" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wokalista The Kelly Family Michael Patrick Kelly wystąpi w „The Voice Of Poland”

Wokalista The Kelly Family Michael Patrick Kelly wystąpi w „The Voice Of Poland”

W najbliższą sobotę Michael Patrick Kelly zaśpiewa w muzycznym show TVP2.

W najbliższą sobotę Michael Patrick Kelly zaśpiewa w muzycznym show TVP2.

Na początku lat 90. podbili serca całego świata. Przeboje jedenastoosobowego zespołu „The Kelly Family” święciły triumfy na listach przebojów niemal w każdym kraju. Rodzinna formacja grała koncerty w największych i najbardziej prestiżowych miejscach na globie, niejednokrotnie dla 250-tysięcznej publiczności.

Dziś wielu członków zespołu skupia się na solowych karierach. Paddy Kelly znany obecnie jako Michael Patrick Kelly już w sobotę wystąpi na scenie „The Voice of Poland”. W swoim dorobku artystycznym muzyk ma cztery albumy studyjne. a jego utwory stały się niezwykle popularne m.in.: w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W 2018 roku Michael Patrick Kelly był także trenerem ósmej edycji programu „The Voice of Germany”.

W najniższą sobotę amerykańsko-irlandzki muzyk wystąpi na scenie „The Voice of Poland”, na której zaśpiewa swój singiel „Beautiful Madness”. Utwór jest znany słuchaczom rodzimych rozgłośni radiowych. Dotarł m.in. do pierwszego miejsca najpopularniejszych piosenek radiowych w Polsce. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak dziś wygląda Michael Patrick Kelly, na widok którego na całym świecie mdlały kobiety.

Oprócz światowej sławy wokalisty w drugim odcinku finałowym „The Voice of Poland” zobaczymy: Alę Tracz – tegoroczną reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 oraz trenerkę pierwszej edycji dwójkowego talent show – Anię Dąbrowską.

Drugi odcinek finałowy jedenastej edycji „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę 21 listopada 2020 roku o godzinie 21:00 w TVP2.