"Kevin Sam w domu" ponownie zagości w naszych domach w Wigilię! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Kevin Sam w domu” ponownie zagości w naszych domach w Wigilię!

„Kevin Sam w domu” ponownie zagości w naszych domach w Wigilię!

Czy ktoś potrafi sobie wyobrazić Święta bez „Kevina samego w domu”? Telewizja Polsat nie zamierza rezygnować z bożonarodzeniowej tradycji!

Czy ktoś potrafi sobie wyobrazić Święta bez „Kevina samego w domu”? Telewizja Polsat nie zamierza rezygnować z bożonarodzeniowej tradycji!

Emisję „Kevina samego w domu” w okresie Bożego Narodzenia należy uznać za swego rodzaju telewizyjną tradycję. Co roku w grudniu pada pytanie nie o to, czy film zostanie wyświetlony, lecz kiedy i w której stacji. Mamy dobrą wiadomość dla fanów kultowej świątecznej komedii. Telewizja Polsat już po raz 18. wyemituje w Wigilię o godz. 20:00„Kevina samego w domu”!

– powiedział Stanisław Janowski, prezes zarządu stacji Polsat.

Kevin Sam w Domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.

Przypominamy, że w grudniu 2018 roku

doczeka się nowoczesnej wersji! Film będzie dostępny na nowej platformie streamingowej Disney+.Pod koniec 2019 roku poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące obsady i fabuły produkcji. Na ekranie zobaczymy między innymiArchiego Yatesa, Ellie KemperiRoba Delaney'a. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Dan Mazer, a scenariusz napisał duet Mikey Day i Streeter Seidell.

Jak zapowiedzieli twórcy, mimo że będzie to reboot na podstawie oryginału, fabuła i bohaterowie zostaną lekko zmienione. Archie nie będzie odgrywał roli