Strona Główna > „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14”: Poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14”: Poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników!

Już na wiosnę powraca jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto powalczy o główną nagrodę.

Już na wiosnę powraca jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto powalczy o główną nagrodę.

Cieszący się olbrzymią popularnością program Twoja Twarz brzmi Znajomo zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróci na antenę już na wiosnę!

Kto tym razem będzie walczył o zwycięstwo i możliwość przekazania 100 tys. zł na cele charytatywne? 

Swoich sił w programie próbować będą Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski oraz Paweł Góral.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Komu będziecie kibicować?