Strona Główna > Katie Melua udostępniła nowy teledysk do utworu „Joy”

Katie Melua udostępniła nowy teledysk do utworu „Joy”

Piosenka promuje album artystki, który ukazał się pod koniec października 2020 roku.

Piosenka promuje album artystki, który ukazał się pod koniec października 2020 roku.

Album jest kwintesencją stylu Melui, czyli zostały połączone na nim elementy jazzu z muzyką klasyczną. Katie zaprosiła do współpracy gruzińską orkiestrę! Poniżej możecie zobaczyć teledysk do singla „Joy”.

W związku z panującą pandemią koronawirusa, niestety kontakt artystki z fanami jest mocno ograniczony. Gwiazda przygotowała dla nich wyjątkową niespodziankę! Już 4 grudnia 2020 roku odbędzie się internetowy koncert z sali balowej The Rivoli Ballroom. Katie zaśpiewa zarówno swoje największe przeboje jak i utwory z nowego albumu. Bilety na to wydarzenie dostępne są

jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek. 35-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 7 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: „Nine Million Bicycles” czy „Perfect World”. Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie!