Shakin' Stevens wydaje album "Fire In The Blood"! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Shakin’ Stevens wydaje album „Fire In The Blood”!

Shakin’ Stevens wydaje album „Fire In The Blood”!

Z okazji celebracji 40 lat niesamowitej kariery Shakin’ Stevens prezentuje wyjątkowy album – „Fire In The Blood”!

Z okazji celebracji 40 lat niesamowitej kariery Shakin’ Stevens prezentuje wyjątkowy album – „Fire In The Blood”!

Podstawowa wersja nowego longplay’a jest kolekcją 26 legendarnych hitów Stevensa. Artysta osobiście wybrał utwory, a wśród nich znalazły się m.in największe przeboje takie jak „The Ole House” czy „Oh Julie”. Nie zabrakło również innych docenionych singli np. „Merry Christmas Everyone” czy „A Rockin’ Good Way” w duecie z Bonnie Tyler, ponieważ album ukazał się także w trzypłytowej wersji, która zawiera aż 54 utwory! „Fire In The Blood” jest dostępny w formacie CD oraz na płytach winylowych.

– komentuje artysta.

Już w poniedziałek 30 listopada 2020 roku o godz. 21:00 w programie „Cała Muzyka” Tomek Brhel będzie rozmawiał z Shakin' Stevensem! Wszystko z okazji premiery jego nowego albumu „Fire In The Blood”, który ukazał się 27 listopada 2020 roku. Shakin' Stevens zdradzi między innymi, jak artyści radzą sobie z pandemią? Czy odkrył w sobie jakieś nowe talenty? Jak zareagował, kiedy usłyszał swoją piosenkę po raz pierwszy w radiu? Nie możecie tego przegapić!

Michael Barratt znany jako Shakin' Stevens to jeden z najznakomitszych artystów wszechczasów! Kompozytor oraz wokalista, urodzony w Walii obchodzi właśnie 40-lecie działalności muzycznej! Do tej pory opublikował aż 20 albumów studyjnych. Krążek „Shaky” wydany w 1981 roku podbił listy przebojów aż w dziewięciu krajach: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Australii, Szwecji, Danii, Norwegii, Holandii i Austrii. Z kolei longplay „The Ole House” został okryty złotem w 4 krajach (Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Szwecja) oraz platyną w Australii. Inne docenione płyty artysty to również: „Give Me Your Heart Tonight”, która została okryta platyną w Wielkiej Brytanii oraz złotem w 5-ciu innych krajach, „The Bop Won’t Stop” oraz „Lipstick, Powder And Paint”. Single takie jak „This Ole House”, „Green Door” czy „You Drive Me Crazy” wpisały się na stałe do kanonu muzyki rozrywkowej i wciąż zdobywają nowych fanów na całym świecie!