Mariah Carey zaprasza na wyjątkowy koncert "Magical Christmas Special" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Mariah Carey zaprasza na wyjątkowy koncert „Magical Christmas Special” [WIDEO]

Mariah Carey zaprasza na wyjątkowy koncert „Magical Christmas Special” [WIDEO]

Premiera wyjątkowego koncertu już 4 grudnia 2020 roku wyłącznie w Apple TV +.

Premiera wyjątkowego koncertu już 4 grudnia 2020 roku wyłącznie w Apple TV +.

Apple TV + i Mariah Carey zapowiadają specjalną świąteczną produkcję „Mariah Carey’s Magical Christmas Special”, która już 4 grudnia 2020 roku dostępna będzie dla fanów na całym świecie wyłącznie w Apple TV +. Wraz z Mariah w programie wezmą udział zaproszeni przez nią specjalni goście: Tiffany Haddish, Billy Eichner, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg, Jermaine Dupri, Misty Copeland oraz Mykal-Michelle Harris. Ze specjalnym występem pojawią się również dzieci gwiazdy, bliźniaki Moroccan i Monroe. Zobacz zwiastun koncertu:

W obliczu świątecznego kryzysu tylko jedna osoba może uratować sytuację: wspaniała przyjaciółka Świętego Mikołaja, Mariah Carey. Łącząc muzykę, dynamiczny taniec i przełomową animację, niekwestionowana Królowa Świąt wkracza do akcji tworząc spektakularne święta, które uradują cały świat.

Producentami wykonawczymi „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” są Carey oraz Ian Stewart, Raj Kapoor i Ashley Edens, z którymi współpracowali Roman Coppola i Caroline Fox.

„Oh Santa!”, singiel i nowy teledysk Mariah z udziałem Ariany Grande i Jennifer Hudson, będą dystrybuowane przez Sony Music i opublikowane w Apple Music i innych platformach streamingowych 4 grudnia. Muzyka z programu z nowymi interpretacjami m.in. świątecznego klasyka „Sleigh Ride” oraz specjalnymi muzycznymi gośćmi 4 grudnia ukaże się wyłącznie w Apple Music, a na innych platformach cyfrowych dostępna będzie od 11 grudnia.

Apple TV + jest dostępny w aplikacji Apple TV w ponad 100 krajach na świecie. Więcej informacji na