Shakin' Stevens udostępnił teledysk do hitu "Merry Christmas Everyone" w wersji 4K [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Shakin’ Stevens udostępnił teledysk do hitu „Merry Christmas Everyone” w wersji 4K [WIDEO]

Shakin’ Stevens udostępnił teledysk do hitu „Merry Christmas Everyone” w wersji 4K [WIDEO]

Teraz możecie zobaczyć każdy, nawet najmniejszy detal!

Teraz możecie zobaczyć każdy, nawet najmniejszy detal!

Od premiery tego wielkiego świątecznego hitu minęło w 2020 roku 35 lat! Singiel bardzo szybko podbił listy przebojów i od tamtego momentu jest nieodłącznym elementem Świąt bożego Narodzenia. Teraz teledysk do przeboju Shakin' Stevensa został cyfrowo zrekonstruowany i można go obejrzeć w jakości 4K.

Z okazji 40-lecia niesamowitej kariery Shakin' Stevens 27 listopada 2020 roku wydał album – „Fire In The Blood”! Podstawowa wersja płyty jest kolekcją 26 legendarnych hitów Stevensa. Artysta osobiście wybrał utwory, a wśród nich znalazły się m.in największe przeboje takie jak „The Ole House” czy „Oh Julie”. Nie zabrakło również innych docenionych singli np. „Merry Christmas Everyone” czy „A Rockin’ Good Way” w duecie z Bonnie Tyler, ponieważ album ukazał się także w trzypłytowej wersji, która zawiera aż 54 utwory! „Fire In The Blood” jest dostępny w formacie CD oraz na płytach winylowych.

W 2018 roku Shakin' Stevens gościł w naszym studiu. Przypomnijmy sobie jego występ;

Michael Barratt znany jako Shakin' Stevens to jeden z najznakomitszych artystów wszechczasów! Kompozytor oraz wokalista, urodzony w Walii obchodzi właśnie 40-lecie działalności muzycznej! Do tej pory opublikował aż 20 albumów studyjnych. Krążek „Shaky” wydany w 1981 roku podbił listy przebojów aż w dziewięciu krajach: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Australii, Szwecji, Danii, Norwegii, Holandii i Austrii. Z kolei longplay „The Ole House” został okryty złotem w 4 krajach (Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Szwecja) oraz platyną w Australii. Inne docenione płyty artysty to również: „Give Me Your Heart Tonight”, która została okryta platyną w Wielkiej Brytanii oraz złotem w 5-ciu innych krajach, „The Bop Won’t Stop” oraz „Lipstick, Powder And Paint”. Single takie jak „This Ole House”, „Green Door” czy „You Drive Me Crazy” wpisały się na stałe do kanonu muzyki rozrywkowej i wciąż zdobywają nowych fanów na całym świecie!