Robbie Williams prezentuje teledysk do świątecznego singla "Can't Stop Christmas" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams prezentuje teledysk do świątecznego singla „Can’t Stop Christmas”

Robbie Williams prezentuje teledysk do świątecznego singla „Can’t Stop Christmas”

Singiel promuje odświeżona wersję płyty „The Christmas Present” – świątecznej płyty Robbiego Williamsa.

Singiel promuje odświeżona wersję płyty „The Christmas Present” – świątecznej płyty Robbiego Williamsa.

Kilka dni temu Robbie Williams zaprezentował nowy świąteczny singiel “Can’t Stop Christmas”. Utwór to zabawna gra z tradycyjną świąteczną piosenką, która w obliczu niespodziewanego obrotu spraw w 2020 roku zyskuje nieco przewrotne znaczenie – nie rezygnując oczywiście ze świątecznych dzwoneczków! Do sieci trafił właśnie teledysk, który możecie zobaczyć poniżej. 

Nowy singiel powstał we współpracy z wieloletnimi producentami Robbiego – Guyem Chambersem oraz Richardem Flackiem. Nawiązując do obowiązkowych w 2020 roku facetime’ów i zoomów oraz prezentów w postaci skarpetek i żeli do dezynfekcji, a także zakupów online oraz utrzymywania społecznego dystansu, Robbie śpiewa: „Mikołaj jest już w swoich saniach, ale teraz jest dwa metry dalej”. Robbie wychwytuje ducha Świąt 2020 dla nas wszystkich, zamieniając strach w nadzieję.

Podwójny album „The Christmas Present” zawiera znakomity mix oryginalnych utworów oraz coverów świątecznych klasyków, z gościnnym udziałem Roda Stewarta, Bryana Adamsa, Jamiego Culluma oraz Tysona Fury. Album zapewnił Robbiemu trzynasty numer jeden na brytyjskiej liście przebojów, co wyrównało rekord ustanowiony wcześniej przez Elvisa Presleya. Płyta dostępna jest na CD, winylu oraz w streamingu.

Kamil Baleja porozmawiał z