"Matrix 4": Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź wideo » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Matrix 4”: Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź wideo

„Matrix 4”: Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź wideo

Film trafi na platformę HBO MAX. Dzięki zwiastunowi nadchodzących produkcji poznaliśmy również tytuł nowego „Matrixa”, który nie jest zaskakujący.

Film trafi na platformę HBO MAX. Dzięki zwiastunowi nadchodzących produkcji poznaliśmy również tytuł nowego „Matrixa”, który nie jest zaskakujący.

Od premiery pierwszej części „Matrixa” w reżyserii sióstr Wachowskich minęło 20 lat. Trwają aktualnie prace nad czwartą częścią kultowej opowieści o świecie, gdzie maszyny przejęły kontrolę nad ludźmi. W głównej roli Neo zobaczymy ponownie Keanu Reevesa. Oprócz niego powróci również Carrie-Anne Moss jako Trinity. Premiera filmu zaplanowana jest na 21 marca 2021 roku.

Z powodu pandemii koronawirusa kinowa premira filmu była już kilkakrotnie przesuwana. Studio filmowe Warner Bros. zdradziło, że nowa część „Matrixa” trafi zarówno do kin jak i na platformę streamingową HBO MAX. Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun wszystkich nadchodzących produkcji w tym „Suicide Squad”, „Obecność 3”, „Godzilla kontra Kong”, „Diuna”„Kosmiczny Mecz” i oczywiście „Matrix”.

Za scenariusz odpowiedzialny jest zespół doskonale znany z pierwowzoru, czyli Lana Wachowska wraz z Aleksandrem Hemonem i Davidem Mitchellem. O udziale Lilly Wachowski w projekcie na razie nic nie wiadomo, ale siostra wskazała ją, jako współautorkę pomysłów, które stanowią podstawę nowego filmu.