"Milionerzy": Ponownie padło pytanie o milion złotych. Jak brzmiało? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Milionerzy”: Ponownie padło pytanie o milion złotych. Jak brzmiało?

„Milionerzy”: Ponownie padło pytanie o milion złotych. Jak brzmiało?

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” uczestnik j o mały włos nie został nowym milionerem! Zobaczcie, które pytanie sprawiło mu najwięcej problemów.

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” uczestnik j o mały włos nie został nowym milionerem! Zobaczcie, które pytanie sprawiło mu najwięcej problemów.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W jednym z ostatnich odcinków programu pan Maciej Adamski odpowiedziała prawidłowo niemal na wszystkie pytania. Problem pojawił się dopiero przy pytaniu za milion złotych! Brzmiało ono następująco:

Do wyboru miał następujące odpowiedzi:

A) czerwona

B) pomarańczowa

C) żółta

D) fioletowa

Prawidłowa odpowiedź to „A” czerwona”.

Uczestnik postanowił nie ryzykować i zakończył grę na tym etapie, wygrywając pół miliona złotych. 

Teleturniej

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?