"Listy do M. 4": Premiera filmu odbędzie się w internecie na platformie VOD » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Listy do M. 4”: Premiera filmu odbędzie się w internecie na platformie VOD

„Listy do M. 4”: Premiera filmu odbędzie się w internecie na platformie VOD

Z powodu sytuacji związanej z pandemią koronawirusa premiera kolejnej części filmu „Listy do M.” odbędzie się 1 lutego 2021 roku na platformie VOD Player.pl.

Z powodu sytuacji związanej z pandemią koronawirusa premiera kolejnej części filmu „Listy do M.” odbędzie się 1 lutego 2021 roku na platformie VOD Player.pl.

Uwielbiani bohaterowie wracają. Ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami. Zobacz nową odsłonę serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. 

Według wcześniejszych zapowiedzi film początkowo miał trafić do kin 4 listopada 2020 roku. Premiera komedii została odwołana pod koniec października z powodu sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Film „Listy do M. 4” będzie dostępny od 1 lutego 2021 roku na platformie VOD Player.pl.

Zobacz zwiastun:

W opisie filmu czytamy:

W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior i Eryk Lubos. Odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc – moc łączenia.