Zespół Years & Years nagrał poruszający cover hitu "It's a Sin" Pet Shop Boys » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Years & Years nagrał poruszający cover hitu “It’s a Sin” Pet Shop Boys

Zespół Years & Years nagrał poruszający cover hitu „It’s a Sin” Pet Shop Boys

Utwór promuje nowy serial platformy streamingowej HBO GO „Bo to grzech”, którego premiera odbyła się 22 stycznia 2021 roku.

Utwór promuje nowy serial platformy streamingowej HBO GO „Bo to grzech”, którego premiera odbyła się 22 stycznia 2021 roku.

„Bo to grzech” to brytyjski serial telewizyjny napisany i stworzony przez Russella T. Daviesa i opracowany przez Red Production Company. Pięcioczęściowy miniserial miał swoją premierę na Channel 4 w Wielkiej Brytanii 22 stycznia 2021 roku. W tym samym dniu trafił również na platformę HBO GO. Serial opowiada o pięciu 18-latkach, którzy przeprowadzili  się do Londynu w 1981 roku i ich życie wywróciło się do góry nogami w wyniku kryzysu związanego z AIDS. 

Zobacz zwiastun:

Miniserial promuje cover przeboju Pet Shop Boys „It's a Sin”. Wykonuje go Olly Alexander wokalista zespołu Years & Years. Olly wciela się również w jedną z głównych ról w serialu. Poniżej możecie posłuchać tytułowej piosenki.

Utwór „It's a Sin” Pet Shop Boys pochodzi z ich drugiego albumu studyjnego „Actually”, który ukazał się w 1987 roku. Piosenka została napisana przez Chrisa Lowe'a i Neila Tennanta. Stała się drugim numerem jeden duetu na brytyjskiej liście singli, spędzając trzy tygodnie na szczycie listy. Ponadto singiel znalazł się na szczycie list przebojów w Austrii, Danii, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii, osiągając dziewiąte miejsce na amerykańskim Billboard Hot 100.