Strona Główna > Jennifer Lopez zagra płatną zabójczynię w nowym filmie Netfliksa

Jennifer Lopez zagra płatną zabójczynię w nowym filmie Netfliksa

Jennifer Lopez zagra w nadchodzącym filmie Netfliksa „Matka”. Niki Caro, która niedawno wyreżyserowała remake Disneya „Mulan”,

Jennifer Lopez zagra w nadchodzącym filmie Netfliksa „Matka”. Niki Caro, która niedawno wyreżyserowała remake Disneya „Mulan”,

Artystka wyprodukuje również film „Matka”.  Jennifer wcieli się w płatną zabójczynię, która wychodzi z ukrycia, by chronić córkę, którą oddała wiele lat wcześniej do adopcji. Scenariusz napisała Misha Green z pomocą Andrei Berloff.

Wcześniej jednak będziemy mieli okazję zobaczyć J.Lo. w komedii romantycznej „Marry Me”, która trafi do kin 6 maja 2021 roku. Jennifer Lopez wciela się w rolę muzycznej supergwiazdy Kat Valdez. W „Marry Me” zobaczymy także Owena Wilsona – jego postać to Charlie Gilbert, nauczyciel matematyki. Kat i Charlie, kompletnie sobie nieznajomi, decydują się pobrać. To nietypowy romans dwójki ludzi, poszukujących czegoś prawdziwego w świecie, w którym wartość mierzy się lajkami i liczbą obserwujących – „Marry Me” to nowoczesna historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych.

„Marry Me” wyreżyserowała Kat Coiro („It’s Always Sunny in Philadelphia”, „Dead to Me”) na podstawie scenariusza Johna Rogersa („The Librarians”) oraz Tami Sagher („30 Rock”) i Harper Dill („The Mick”). Film wyprodukowali Elaine Goldsmith-Thomas („Hustlers”, „Maid in Manhattan”), Jennifer Lopez, Benny Medina („Hustlers”, „The Fresh Prince of Bel-Air”) oraz John Rogers.