"Kajko i Kokosz": Zobacz pełny oficjalny zwiastun z polskim dubbingiem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Kajko i Kokosz”: Zobacz pełny oficjalny zwiastun z polskim dubbingiem

„Kajko i Kokosz”: Zobacz pełny oficjalny zwiastun z polskim dubbingiem

Premiera serialu „Kajko i Kokosz” zaplanowana jest na 28 lutego 2021 roku.

Premiera serialu „Kajko i Kokosz” zaplanowana jest na 28 lutego 2021 roku.

Główni bohaterowie historii to Kajko i Kokosza, słowiańscy wojownicy walczący z armią Zbójcerzy. Serial będzie składał się z 26 odcinków po 15 minut każdy. Do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun z polskim dubbingiem, który możecie zobaczyć poniżej.

Kajko i Kokosz to nowy serial animowany stworzony na podstawie kultowych komiksów autorstwa Janusza Christy. Głównymi bohaterami serii są słowiańscy wojowie – Kajko i Kokosz. Przyjaciele na co dzień służą kasztelanowi Mirmiłowi, broniąc zamieszkałej przez nich osady przed wszelkimi niebezpieczeństwami. A tych nigdy nie brakuje.

W serialu  występują: Artur Pontek (Kajko), Michał Piela (Kokosz), Jarosław Boberek (Mirmił), Agata Kulesza (Jaga), Jan Aleksandrowicz- Krasko (Łamignat), Grzegorz Pawlak (Hegemon), Anna Apostolakis (Lubawa), Jacek Kopczyński (Kapral), Abelard Giza (Oferma), Mateusz Łasowski (Siłacz), Eryk Lubos (Rodrus) i Maciej Kosmala (Miluś).

Będziecie oglądać?