Morten Harket z A-ha został zdemaskowany! Był Wikingiem w "The Masked Singer" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Morten Harket z A-ha został zdemaskowany! Był Wikingiem w „The Masked Singer”

Morten Harket z A-ha został zdemaskowany! Był Wikingiem w „The Masked Singer”

W Wielkiej Brytanii pomału dobiega końca druga edycja show „The Masked Singer”. Zobaczcie, kto wystąpił w stroju wikinga.

W Wielkiej Brytanii pomału dobiega końca druga edycja show „The Masked Singer”. Zobaczcie, kto wystąpił w stroju wikinga.

Za nami kolejny odcinek brytyjskiej wersji programu „The Masked Singer”, w którym został zdemaskowany kolejny artysta. Za przebraniem wikinga krył się sam Morten Harket z zespołu A-ha! Przypominamy, że tydzień temu wokalista wzruszył jurorów akustyczną wersją przeboju

„The Masked Singer” (tłumaczenie „Zamaskowany piosenkarz”) to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

W jury brytyjskiej edycji show zasiadają: Rita Ora, Jonathan Ross i Davina McCall.