Beata Kozidrak wydaje autobiografię "Beata. Gorąca krew"! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Beata Kozidrak wydaje autobiografię „Beata. Gorąca krew”!

Beata Kozidrak wydaje autobiografię „Beata. Gorąca krew”!

4 maja 2021 roku nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się autobiograficzna książka Beaty Kozidrak pt. „Beata. Gorąca krew”. Premiera książki zbiega się z dniem urodzin artystki.

4 maja 2021 roku nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się autobiograficzna książka Beaty Kozidrak pt. „Beata. Gorąca krew”. Premiera książki zbiega się z dniem urodzin artystki.

Ekspresyjna wokalistka, liderka Bajmu, autorka tekstów kultowych piosenek, gwiazda. Taką znamy ją wszyscy. Teraz Beata Kozidrak odsłania zupełnie nową twarz – pisarki, autorki autobiograficznej książki „Beata. Gorąca krew”

To opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia. Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki – ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy

To również książka o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska.  

Ale Beata Kozidrak odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu.

Pewien kluczowy i brawurowo opisany dzień z życia Beaty jest klamrą jej opowieści. To dzień jej rozwodu.

Beata, jakiej nie znacie,  w ramach prezentu urodzinowego, oddaje autobiografię w ręce fanów, zapowiadając ją w osobistym tonie we własnych kanałach online.

Książka dostępna jest w przedsprzedaży już teraz!