"Milionerzy": Nowe koło ratunkowe w premierowych odcinkach teleturnieju » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Milionerzy”: Nowe koło ratunkowe w premierowych odcinkach teleturnieju

„Milionerzy”: Nowe koło ratunkowe w premierowych odcinkach teleturnieju

Wystartował kolejny sezon teleturnieju „Milionerzy”. Sprawdź, jakie niespodzianki czekają na uczestników w nowych odcinkach.

Wystartował kolejny sezon teleturnieju „Milionerzy”. Sprawdź, jakie niespodzianki czekają na uczestników w nowych odcinkach.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” powrócił z premierowymi odcinkami na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa twórcy programu zostali zmuszeni, aby zmienić zasady gry. Zamiast koła ratunkowego „Pytanie do publiczności” pojawiło się nowe „Zamiana pytania”. 

Teleturniej

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.