"Co w duszy gra": Igor Herbut i Kuba Badach nagrali utwory do bajki Disneya » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Co w duszy gra”: Igor Herbut i Kuba Badach nagrali utwory do bajki Disneya

„Co w duszy gra”: Igor Herbut i Kuba Badach nagrali utwory do bajki Disneya

Film w w reżyserii zdobywcy Oscara Pete’a Doctera już wkrótce trafi do kin. Posłuchajcie zapowiedzi polskiej ściężki dźwiękowej.

Film w w reżyserii zdobywcy Oscara Pete’a Doctera już wkrótce trafi do kin. Posłuchajcie zapowiedzi polskiej ściężki dźwiękowej.

Bajki Disneya zawsze cieszę się olbrzymią popularnością. Nie inaczej jest w przypadku animacji „Co w duszy gra”, która będzie miała swoją premierę 5 marca 2021 roku. Do polskiej wersji ścieżki dźwiękowej powstały utwory wykonane między innymi przez Igora Herbuta i Kubę Badacha. Możecie ich posłuchać poniżej.

W oficjalnym opisie filmu czytamy:

Zobacz zwiastun:

W rolach głównych w polskiej wersji językowej Joe Gardner przemówi głosem Tomasza Kota, a w duszę 22 wcieli się Joanna Koroniewska. W pozostałych rolach będzie można usłyszeć Pawła Domagałę, osobowości sceny muzycznej: Krzysztofa Zalewskiego, Igora Herbuta, Roberta Amiriana oraz gwiazdę polskiej wokalistyki jazzowej Danutę Błażejczyk. A także znanych dziennikarzy radiowych: Marka Niedźwieckiego, Wojciecha Manna, Piotra „Kędziora” Kędzierskiego, Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego i Hirka Wronę.