Krystian Ochman prezentuje nowy singiel "Wielkie tytuły" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Krystian Ochman prezentuje nowy singiel „Wielkie tytuły”

Krystian Ochman prezentuje nowy singiel „Wielkie tytuły”

Po świetnie przyjętym singlu „Światłocienie” Ochman powraca z nowym utworem pod tytułem. „Wielkie tytuły”.

Po świetnie przyjętym singlu „Światłocienie” Ochman powraca z nowym utworem pod tytułem. „Wielkie tytuły”.

Za produkcję piosenki tak jak w przypadku debiutu odpowiada @atutowy. To połączenie dwóch muzycznych światów gwarantuje świeżość oraz wyjątkowość na polskim rynku. Utwór „Wielkie tytuły” dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Możecie go posłuchać poniżej

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji „The Voice of Poland” oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel „Światłocienie” był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów „The Voice of Poland”.

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.