Rock Tour Mobile: Powstała gra mobilna dla fanów zespołu Queen » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rock Tour Mobile: Powstała gra mobilna dla fanów zespołu Queen

Rock Tour Mobile: Powstała gra mobilna dla fanów zespołu Queen

Zespół Queen zrobił niespodziankę swoim fanom, publikując grę mobilną. Według zapowiedzi pozwoli ona się nam poczuć, jak na prawdziwym koncercie!

Zespół Queen zrobił niespodziankę swoim fanom, publikując grę mobilną. Według zapowiedzi pozwoli ona się nam poczuć, jak na prawdziwym koncercie!

Ponieważ muzyka na żywo jest zamknięta, a powrót tras koncertowych wciąż jest niepewny, grupa rockowa Queen wymyśliła bezpieczną alternatywę – bez masek, bez dystansu społecznego.  Ma to zapewnić pierwsza oficjalna gra mobilna zespołu Queen „Queen: Rock Tour''. Aplikacja jest dostępna na systemach Android i iOS. Poniżej możecie zobaczyć jej zwiastun:

W 2021 roku przypada 50. rocznica Queen i chociaż nie jest pewne, kiedy zespół będzie mógł świętować ten piękny jubileusz podczas trasy koncertowej, znaleźli sposób, aby przypomnieć fanom niektóre z najbardziej kultowych koncertów w ich sławnej historii.

Dziś ikony rocka zaprezentowały Queen: Rock Tour – mobilną grę rytmiczną, która daje graczom szansę odtworzenia niektórych z najbardziej znanych stylów zespołu i zagrania razem 20 ich największych hitów, w tym „Bohemian Rhapsody”, „We Will Rock You , „Radio Ga Ga”, „I Want o Break Free” i „We Are The Champions”. Fani mogą wcielić się w Freddiego Mercury'ego, Briana Maya, Johna Deacona czy Rogera Taylora i występować w 10 różnych historycznych miejscach na całym świecie. Wysokie wyniki pomagają odblokować ciekawostki o zespole i ekskluzywne zdjęcia z oficjalnych archiwów Queen.