Alvaro Soler czaruje nowym singlem "Magia" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Alvaro Soler czaruje nowym singlem „Magia” [WIDEO]

Alvaro Soler czaruje nowym singlem „Magia” [WIDEO]

To pierwszy od ponad roku nowy materiał artysty! Kiedy premiera kolejnego albumu? Sprawdźcie szczegóły!

To pierwszy od ponad roku nowy materiał artysty! Kiedy premiera kolejnego albumu? Sprawdźcie szczegóły!

Pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Alvaro Solera, „Magia”, został zainspirowany licznymi prośbami fanów:

Dlatego „Magia” z miejsca została wybrana jako pierwszy singiel zapowiadający nowy album. Premiera krążka została zaplanowana na lato 2021, a tytuł płyty – taki sam jak utworu. Jak tłumaczy Soler:

Teledysk do utworu „Magia” możecie zobaczyć poniżej.

Sukces, jaki Alvaro Soler odnotował pomiędzy 2015 a 2019 rokiem, z całą pewnością może zostać okrzyknięty sensacyjnym. Tuż po skończeniu studiów, hiszpańsko-niemiecki artysta trafił na szczyty list przebojów w Europie i Ameryce Południowej oraz na światowe sceny. W ciągu zaledwie 4 lat ten 30-letni dziś muzyk, który mieszkał 7 lat w Tokio i mówi w sześciu językach, zdobył ponad 80 odznaczeń złotej i platynowej płyty, sprzedał na całym świecie 2 mln egzemplarzy albumów, zgromadził ponad 2,5 miliarda streamów audio i ponad 1,5 miliarda streamów wideo. Alvaro Soler dzielił scenę z Jennifer Lopez w Las Vegas i Miami, pełnił rolę trenera we włoskiej edycji „X Factor”, a także był gwiazdą hitu niemieckiej telewizji – „Sing meinen Song – das Tauschkonzert”.

Alvaro Soler ma na koncie takie hity jak „El Mismo Sol” czy „La Cintura” oraz dwa albumy studyjne: „Etern Agosto” z 2015 roku i „Mar de Colores” z 2018 roku. Artysta jest muzykiem z niepohamowanym apetytem na życie: