"Queen The Greatest": Zobacz zwiastun nowego serialu u zespole Queen » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Queen The Greatest”: Zobacz zwiastun nowego serialu u zespole Queen

„Queen The Greatest”: Zobacz zwiastun nowego serialu u zespole Queen

Zespół przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Sprawdźcie szczegóły!

Zespół przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Sprawdźcie szczegóły!

Film „Bohemian Rhapsody” z 2018 roku okazał się wielkim sukcesem. Grupa Queen wyszła naprzeciw oczekiwaniom fanów, którzy chcieliby bardziej poznać historię swojego ukochanego zespołu. W 2021 roku przypada 50. rocznica Queen i chociaż nie jest pewne, kiedy zespół będzie mógł świętować ten piękny jubileusz podczas trasy koncertowej, znaleźli sposób, aby przypomnieć fanom niektóre z najbardziej kultowych momentów swojej kariery. 

Już niebawem na Youtube zadebiutuje serial dokumentalny „Queen The Greatest”! Jego premiera zaplanowana jest na 19 marca 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun.

Historia największego rockowego zespołu wszech czasów od pierwszych koncertów w londyńskich Rainbow i Odeon po ostatnie imponujące osiągnięcia z Adamem Lambertem. Chronologiczna opowieść poprzez największe sukcesy, niezapomniane koncerty i powszechnie uwielbiane przeboje, ale też mało znane fakty, ciekawostki i zapomniane rarytasy.

Serial będzie dostępny na Youtube.