Polski duet nagrał taneczny cover przeboju "Englishman in New York" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Polski duet nagrał taneczny cover przeboju „Englishman in New York”

Polski duet nagrał taneczny cover przeboju „Englishman in New York”

Jak brzmiałby hit Stinga w 2021 roku? Polski duet Loui & John odpowiada na to pytanie, prezentując klasyk lat osiemdziesiątych w tanecznej, letniej odsłonie!

Jak brzmiałby hit Stinga w 2021 roku? Polski duet Loui & John odpowiada na to pytanie, prezentując klasyk lat osiemdziesiątych w tanecznej, letniej odsłonie!

Wspólny projekt DJ’a Loui PL i wokalisty Johna Jamesa zapowiada singiel, który zna chyba każdy. Pomysł na stworzenie house’owej wersji „Englishman in New York” Stinga narodził się podczas podróży samochodem na jeden z koncertów. Ich wersji możecie posłuchać poniżej.

Chłopaki znają się na odświeżaniu i reinterpretacji hitów jak mało kto – mają za sobą występy na Sunrise Festival, Good Music Festival oraz niezliczone koncerty w klubach. Garściami czerpią z przebojów lat 80. i 90., otwarcie mówiąc, że hity z tamtych lat ukształtowały ich muzycznie.

Energetyczny singiel „Englishman 2021” został przetestowany przez nich jeszcze przed pandemią podczas imprez w największych polskich klubach – każdorazowa ekscytacja publiczności na ten numer spowodowała, że Loui & John postanowili wydać oficjalnie ten singiel i spróbować swoich sił w mainstreamie.

Propozycja od poznańskiego duetu z poszanowaniem do oryginalnej kompozycji, klimatem nawiązuje do obecnych światowych trendów muzycznych z pogranicza pop, house i elektroniki. Jako obecne inspiracje wskazują przeboje trio MEDUZA czy Purple Disco Machine.