Rick Astley prezentuje nowy utwór "Unwanted" inspirowany latami 80. » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rick Astley prezentuje nowy utwór „Unwanted” inspirowany latami 80.

Rick Astley prezentuje nowy utwór „Unwanted” inspirowany latami 80.

Piosenka promuje kryminalny podcast o tym samym tytule.

Piosenka promuje kryminalny podcast o tym samym tytule.

Piosenkarz udostępnił swój najnowszy singiel, inspirowany latami 80. utwór „Unwanted”, który jest piosenką tytułową podcastu Qcode o tym samym tytule. Rick Astley jest współautorem i współproducentem utworu z Deronem Johnsonem z Qcode. Możecie go posłuchać poniżej.

Premiera podcastu „Unwanted” odbyła się w zeszłym miesiącu, a finał wyemitowano we wtorek 13 kwietnia 2021 roku. Jest współtworzony przez Kyle'a Shevrina i Lamorne Morris. Morris i Jake Johnson wcielają się w nim w dwóch obiboków, którzy próbują złapać zbiegłego skazanego mordercę za milion dolarów.

–  czytamy w wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”.

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, nie dając o sobie zapomnieć. W 1987 roku wydał swój debiutancki krążek „Whenever You Need Somebody”. Singiel „Never Gonna Give You Up” szybko stał się niezwykle popularny. Momentalnie podbił listy przebojów, pobijając nawet płytę Father Figure George'a Michaela. Według oficjalnej strony artysty album sprzedał się w nakładzie 15,2 mln egzemplarzy!

Słyszeliście o „Rickrollingu”? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya „Never Gonna Give You Up”. W 2007 roku był to absolutny fenomen i powrót piosenki, w jakiego sposób nikt się nie spodziewał. W 2008 roku internauci głosujący na MTV European Music Awards zagwarantowali Rickowi statuetkę „Best Act Ever.”