Strona Główna > „Dom z papieru” sezon 5: Wszystko, co wiemy do tej pory

„Dom z papieru” sezon 5: Wszystko, co wiemy do tej pory

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące 5. sezonu serialu „Dom z papieru”. Czy będzie on ostatnim? Sprawdźcie!

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące 5. sezonu serialu „Dom z papieru”. Czy będzie on ostatnim? Sprawdźcie!

„Dom z papieru” może pochwalić się aktualnym rekordem bycia najczęściej oglądanym nieanglojęzycznym serialem w serwisie Netflix. Po raz kolejny w czwartym sezonie serial pobił wszystkie poprzednie rekordy, które ustanowił. Czwarty sezon „Domu z papieru” ma już ponad 65 milionów wyświetleń.

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych sensacyjnych seriali ostatnich lat. Mamy dla Was dobrą i złą informację. Twórcy „Domu z papieru” poinformowali, że premiera 5. sezonu odbędzie się w 2021 roku. Niestety to będzie ostatni sezon serialu. Jak zapewniają scenarzyści, fani będą zadowoleni z jego zakończenia.

Ostatni sezon będzie dłuższy niż wcześniejsze i ma składać się z 10 odcinków.

W oczekiwaniu na nowe odcinki „Domu z papieru” wszystkim fanom polecamy dokument „Dom z papieru: Globalny fenomen”, który jest dostępny na Netfliksie. Przedstawia on błyskawiczny rozwój serii z gośćmi, w tym Tedem Sarandosem, a także dużą częścią obsady i twórców. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Pewnie zastanawiacie się, czego możemy się spodziewać po 5. sezonie? Zdjęcia do nowego sezonu wystartowały w sierpniu 2020 roku. Cała produkcja utrzymana jest w wielkiej tajemnicy. Scenarzysta Alex Pina zażartował nawet, że gdyby coś zdradził, Netflix podłożyłby bombę pod jego dom. Z potwierdzonych informacji wiemy, że na pewno powróci  Alaro Morte jako Profesor. Berlin również sporo namiesza. 

Do obsady serialu dołączyło dwóch aktorów Miguel Ángel Silvestre, który wcieli się w czarny charakter i Patrick Criado.

Według niepotwierdzonych informacji pierwsza część 5. sezonu będzie miała premierę w lipcu 2021 roku, druga natomiast na początku 2022 roku.