Ricky Martin i Carlos Vives prezentują wspólny singiel "Canción Bonita" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ricky Martin i Carlos Vives prezentują wspólny singiel „Canción Bonita” [WIDEO]

Ricky Martin i Carlos Vives prezentują wspólny singiel „Canción Bonita” [WIDEO]

Jeśli ktoś już nie może doczekać się wakacji, to jesteśmy przekonani, że ten utwór pozwoli Wam poczuć ten klimat.

Jeśli ktoś już nie może doczekać się wakacji, to jesteśmy przekonani, że ten utwór pozwoli Wam poczuć ten klimat.

Utwór miał planowo ukazać się na wiosnę 2020 roku, lecz pandemia pokrzyżowała plany muzyków. Teledysk do piosenki „Canción Bonita” został nakręcony w zabytkowej dzielnicy San Juan i na plaży w Puerto Rico. Jest to bardzo ważne miejsce dla obu artystów, ponieważ tam się wychowali. Klip możecie zobaczyć poniżej.

W 2020 roku Ricky Martin zaskoczył swoich fanów z całego świata i podzielił się z nimi nowym EP „PAUSA”. Artysta zdradził, że obecny czas był motywem, dla którego zdecydował się wydać album w niekonwencjonalny sposób: Kiedy usłyszałem ukończone piosenki, wiedziałem, że tradycyjny sposób wypuszczenia albumu mi nie odpowiada. Po raz pierwszy w mojej karierze chciałem dodać do premiery ten magiczny element zaskoczenia. Znajdziecie na tym EP: otwartość, romantyzm, nostalgię i samo życie.

Każdy z utworów na EP „PAUSA” ma własny charakter, który nadali im zaproszeni do współpracy goście: Sting, Residente, Bad Bunny, Diego El Cigala, Pedro Capó, czy Carla Morrison. Wokalista z radością połączył brzmienie podkreślające jego latynoskie korzenie, ze znanym w jego wydaniu romantyzmem i nostalgią. Premierze EP-ki „PAUSA” towarzyszy zapowiedź zwiastuje kolejnego minialbumu, o tytule „PLAY”.