Michael Keaton powróci jako Batman w nowym filmie "The Flash" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michael Keaton powróci jako Batman w nowym filmie „The Flash”

Michael Keaton powróci jako Batman w nowym filmie „The Flash”

Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej produkcji Warner Bros. Sprawdźcie, kogo zobaczymy jeszcze w obsadzie filmu „The Flash”.

Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej produkcji Warner Bros. Sprawdźcie, kogo zobaczymy jeszcze w obsadzie filmu „The Flash”.

Wszystkim fanom filmów Tima Burtona zabiło szybciej serce, gdy dowiedzieli się, że Michael Keaton powróci w nowej produkcji Warner Bros. jako Batman! Tę informację potwierdziła agencja ICM Partners, która reprezentuje aktora. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że ruszyły już prace na planie.

Główną rolę zagra Ezra Miller, a w obsadzie są także Kiersey Clemons (Iris West), Sasha Calle (Supergirl), Maribel Verda (Nora Allen), Ron Livingston (Henry Allen), Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso.

Za reżyserię „The Flash” odpowiedzialny jest Andy Muschietti, a scenariusz napisała Christina Hodson. Fabuła produkcji jest trzymana w wielkiej tajemnicy. Premiera filmu zaplanowana jest na 4 listopada 2022 roku.

Michael Keaton po raz pierwszy wcielił się w Bruce'a Wayne'a w filmie Tima Burtona „Batman” z 1989 roku. Reżyser namówił go również do udziału w „Powrocie Batmana” z 1992 roku. Produkcje zostały bardzo dobrze przyjęte zarówno przez krytykóww, jak i fanów świata DC.