Córka Michaela Jacksona nagrała utwór z brytyjskim zespołem. Posłuchaj "Low Key In Love" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Córka Michaela Jacksona nagrała utwór z brytyjskim zespołem. Posłuchaj „Low Key In Love”

Córka Michaela Jacksona nagrała utwór z brytyjskim zespołem. Posłuchaj „Low Key In Love”

Jakie to uczucie, wejść do baru i poczuć jego atmosferę, przypominają w niezwykle stylowym duecie grupa The Struts oraz Paris Jackson. W serwisach cyfrowych jest już dostępny utwór „Low Key In Love”.

Jakie to uczucie, wejść do baru i poczuć jego atmosferę, przypominają w niezwykle stylowym duecie grupa The Struts oraz Paris Jackson. W serwisach cyfrowych jest już dostępny utwór „Low Key In Love”.

Paris Jackson wydała jesienią 2020 debiutancki album „wilted”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno wśród krytyków muzycznych, jak i fanów. Artystka do pracy nad krążkiem zaprosiła Andy’ego Hulla i Roberta McDowella z Manchester Orchestra. „wilted” zadebiutowało na szczycie iTunes Alternative Albums Chart i otrzymało pozytywne recenzje m.in. w NPR, „Rolling Stone”, „Billboard”, Associated Press, „Variety”, „Entertainment Weekly”, E! News, „People”, NME, „PAPER Magazine”, „NYLON”, Refinery29, WWD i wielu innych. Paris zaprezentowała singiel „let down” w programie „Jimmy Kimmel Live!”.

Poniżej możecie posłuchać jej nowego utworu, który nagrała z zespołem The Struts. 

Paris zdradziła, jak doszło do tej współpracy:

Jak wyjaśnia Luke Spiller z The Struts:

Jackson zagościła na okładkach magazynów, w tym „Vogue” i „Harper’s Bazaar”, zadebiutowała również na wybiegu u Jeana-Paula Gaultiera podczas jego ostatniego w karierze pokazu. Pracowała też jako aktorka w filmie i telewizji, dzieląc ekran z takimi gwiazdami jak Lee Daniels, Charlize Theron, Joel Edgerton czy Rachel Winters. Paris udziela się także w akcjach charytatywnych i dobroczynnych, m.in. jako ambasadorka Elizabeth Taylor AIDS Foundation.

Grupa The Struts powstała w 2012 w angielskim mieście Derby. Koncertowali m.in. z The Rolling Stones, The Who, Guns N’ Roses czy Foo Fighters, a Mötley Crüe osobiście wybrało ich na support na ostatnie w karierze koncerty. Ich debiutancki album „Everybody Wants” ukazał się w 2016, a dwa lata później światło dzienne ujrzał „YOUNG & DANGEROUS”. The Struts ma na koncie występy na słynnych imprezach takich jak Lollapalooza, Governors Ball czy Isle of Wight. Przerwanie trasy z powodu pandemii zaowocowało serią nagrań do kolejnego albumu. „Strange Days” ukazało się w październiku 2020. Na płytę trafił m.in. cover b-side’a KISS oraz duety z Albertem Hammondem Jr. z The Strokes czy Robbiem Williamsem.