AJ McLean z Backstreet Boys prezentuje solowy singiel "Love Song Love" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > AJ McLean z Backstreet Boys prezentuje solowy singiel “Love Song Love”

AJ McLean z Backstreet Boys prezentuje solowy singiel „Love Song Love”

Wokalista zaskoczył swoich fanów nowym singlem, do którego powstał również bajkowy teledysk. Zobaczcie!

Wokalista zaskoczył swoich fanów nowym singlem, do którego powstał również bajkowy teledysk. Zobaczcie!

W ciągu 28 lat pracy w Backstreet Boys i na własną rękę AJ McLean niejednokrotnie już przekraczał granice stylu i płci. Teraz, w kolejnym śmiałym posunięciu, 43-letni muzyk przebiera się za drag queen, tańcząc w wielkim domku dla lalek, aby uczcić społeczność transpłciową w teledysku do swojego nowego solowego singla „Love Song Love”. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Backstreet Boys to legendarny boysband, który szczyt popularności osiągnął w latach 90. Gigantyczną popularność grupa zdobyła po wydaniu pierwszego albumu „Backstreet Boys” w 1995 roku. Zespół koncertował wtedy na całym świecie, a jego występy za każdym razem przyciągały dziesiątki tysięcy fanek.

Boysband mógł wyglądać zupełnie inaczej… W 1992 roku AJ McLean mieszkał w tym samym budynku co Britney Spears, Justin Timberlake i Ryan Gosling. Bardzo często grywał z Goslingiem w koszykówkę na podwórkowym boisku. Pewnego razu zapytał go, czy nie chciałby dołączyć do jego nowego zespołu Backstreet Boys. Ryan nie przyjął propozycji. Był w tym czasie zajęty występami w „Klubie Myszki Mickey”.