Strona Główna > “Gorąca Krew”: Beata Kozidrak zdradziła szczegóły swojej pierwszej autobiografii

„Gorąca Krew”: Beata Kozidrak zdradziła szczegóły swojej pierwszej autobiografii

Premiera książki zaplanowana jest na 4 maja 2021 roku. Jest to wyjątkowa data dla artystki, ponieważ obchodzi również tego dnia swoje urodziny!

Premiera książki zaplanowana jest na 4 maja 2021 roku. Jest to wyjątkowa data dla artystki, ponieważ obchodzi również tego dnia swoje urodziny!

Ekspresyjna wokalistka, liderka Bajmu, autorka tekstów kultowych piosenek, gwiazda. Taką znamy ją wszyscy. Teraz Beata Kozidrak odsłania zupełnie nową twarz – pisarki, autorki autobiograficznej książki „Beata. Gorąca krew”.

Piosenkarka udzieliła ostatnio obszernego wywiadu w magazynie „Gala”, w którym zdradziła więcej szczegółów o swojej pierwszej autobiografii.

– wyznaje artystka.

– czytamy w nowym wydaniu magazynu „Gala”.

„Gorąca krew” to opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia. Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki – ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy.

To również książka o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska.  

Ale Beata Kozidrak odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu.