Beata Kozidrak prezentuje przebojowy singiel "Gambit" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Beata Kozidrak prezentuje przebojowy singiel „Gambit” [WIDEO]

Beata Kozidrak prezentuje przebojowy singiel „Gambit” [WIDEO]

Diva polskiej muzyki rozrywkowej – Beata Kozidrak nie zwalnia tempa! Posłuchajcie już teraz nowego singla.

Diva polskiej muzyki rozrywkowej – Beata Kozidrak nie zwalnia tempa! Posłuchajcie już teraz nowego singla.

W dniu swoich urodzin oraz premiery autobiografii

– mówi wokalistka.

Premiera teledysku 4 maja 2021 o godz. 9:00:

Ostatni album Beaty – „B3” został wydany w 2016 roku i promowały go takie hity jak „Upiłam się Tobą” czy „Bingo”. Choć od wydania płyty minęło prawie pięć lat, fani Beaty nie mogli przez ten czas narzekać na nudę. Artystka wzięła udział w zaskakujących projektach muzycznych takich jak Albo Inaczej (cover Zippery „Bez ciśnień”), Miasto Muzyka (przebój „Bliżej” w produkcji Duita) oraz #hot16challenge2. W 2018 roku świętowała 40-lecie zespołu BAJM, wyruszając w trasę koncertową, a rok później pojawiła się w viralowej reklamie serialu Netfliksa –

„Beata. Gorąca krew” to opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia. Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki – ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy.

W miniony weekend Beata Kozidrak była gościem Piotra Jaworskiego w programie „Złote Przeboje na dzień dobry – weekend”. Całej rozmowy z artystką możecie posłuchać poniżej.