"Lucyfer" sezon 5 część 2: Zobacz oficjalny zwiastun nowych odcinków serialu Netfliksa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Lucyfer” sezon 5 część 2: Zobacz oficjalny zwiastun nowych odcinków serialu Netfliksa

„Lucyfer” sezon 5 część 2: Zobacz oficjalny zwiastun nowych odcinków serialu Netfliksa

Premiera drugiej części piątego sezonu zaplanowana jest na 28 maja 2021 roku. Zobaczcie, czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach.

Premiera drugiej części piątego sezonu zaplanowana jest na 28 maja 2021 roku. Zobaczcie, czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach.

Na tę wiadomość czekały miliony fanów serialu na całym świecie. Kilka tygodni temu Netflix potwierdził oficjalnie, że premiera drugiej części 5 sezonu „Lucyfera” odbędzie się już 28 maja 2021 roku. Będzie on składał się jedynie z 8 odcinków. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun.

Czego możemy się spodziewać po nowym sezonie? W jednym z ostatnich wywiadów D.B. Woodside,, czyli serialowy Amenadiel, uchylił rąbka tajemnicy:

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że dobiegły również końca prace nad 6. sezonem „Lucyfera” Będzie to ostatni sezon serialu. Ma on składać się z maksymalnie 10 odcinków. Jego premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2022 roku. 

W obsadzie serialu zobaczymy: Lauren German (Chloe), Lesley-Ann Brandt (Maze), Rachael Harris (Linda Martin), Aimee Garcia (Ella Lopez), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Scarlett Estevez (Trixie Espinoza), D.B. Woodside (Amenadiel).