Spice Girls szykują się do jubileuszu. Powstanie kontynuacja filmu "Spice World" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Spice Girls szykują się do jubileuszu. Powstanie kontynuacja filmu „Spice World”

Spice Girls szykują się do jubileuszu. Powstanie kontynuacja filmu „Spice World”

Girlsband wpadł na ten pomysł z okazji 25-lecia istnienia zespołu, które przypada w 2022 roku. Jakie niespodzianki jeszcze szykują?

Girlsband wpadł na ten pomysł z okazji 25-lecia istnienia zespołu, które przypada w 2022 roku. Jakie niespodzianki jeszcze szykują?

Spice Girls były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Ich największe przeboje doczekały się niezliczonej ilości coverów.

W 1998 roku do kin trafiła komedia muzyczna „Spice World”. Film przedstawia przygotowania zespołu Spice Girls do pierwszego koncertu w prestiżowej sali Royal Albert Hall. Możemy zobaczyć między innymi, jak wyglądały próby, sesja zdjęciowa oraz promocja tego wyjątkowego wydarzenia.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Spice Girls. Zespół w 2022 roku będzie świętował 25-lecie istnienia. Z tej właśnie okazji powstanie kontynuacja słynnego filmu. Na ten moment wiadomo, że na pewno w projekcie wezmą udział Geri Horner, Melanie C, Emma Bunton i Mel B. Czy dołączy do nich Posh Spice – Victoria Beckham? Dziewczyny na pewno bardzo by tego chciały, ale pozostanie tajemnicą do samego końca.

Przypominamy, że gdy zespół w 2019 ruszył po latach w trasę koncertową, Victoria odmówiła udziału w koncertach. Jako powód podała inne zobowiązania zawodowe, które były dla niej ważniejsze. Jak będzie tym razem?