"Milionerzy": Padło pytanie o przebój zespołu Maanam "Krakowski Spleen" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Milionerzy”: Padło pytanie o przebój zespołu Maanam „Krakowski Spleen”

„Milionerzy”: Padło pytanie o przebój zespołu Maanam „Krakowski Spleen”

We ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” pojawiło się muzyczne pytanie za 10000 zł. Jak brzmiało?

We ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” pojawiło się muzyczne pytanie za 10000 zł. Jak brzmiało?

Zakończył się kolejny sezon teleturnieju „Milionerzy”. W ostatnim odcinku uczestnik musiał odpowiedzieć na muzyczne pytanie, które było warte 10 tys. zł. Brzmiało ono następująco:

A. krakowski półświatek

B. zmiażdżona śledziona

C. nocny patrol

D. stan przygnębienia

Prawidłowa odpowiedź to: D.

Uczestnik nie był do końca pewna odpowiedzi na to pytanie. Postanowił wykorzystać koło ratunkowe pół na pół, po czym zaznaczył prawidłową odpowiedź „D”. 

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa twórcy programu zostali zmuszeni, aby zmienić zasady gry. Zamiast koła ratunkowego „Pytanie do publiczności” pojawiło się nowe „Zamiana pytania”. 

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.