Lesław Żurek jako Zbigniew Wodecki wygrał program "Twoja Twarz Brzmi Znojmo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lesław Żurek jako Zbigniew Wodecki wygrał program „Twoja Twarz Brzmi Znojmo”

Lesław Żurek jako Zbigniew Wodecki wygrał program „Twoja Twarz Brzmi Znojmo”

Za nami ostatni odcinek 13. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, wszystkie finałowe występy.

Za nami ostatni odcinek 13. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, wszystkie finałowe występy.

W finałowym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyli: Maja Hyży, Paweł Góral, Michał Meyer i Lesław Żurek. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 14. edycję show wygrał Lesław Żurek, który w finale wystąpił jako Zbigniew Wodecki z piosenką „Chałupy Welcome To”. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Jury w składzie Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Adam Strycharczuk jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Lesław Żurek. To on wygrał „Złotą Twarz” i 100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.

W odcinku finałowym Maja Hyży wystąpiła jako Whitney Houston, Paweł Góral wcielił się w Marylę Rodowicz, a  Michał Meyer przeobraził się w lidera grupy Bon Jovi. Zobaczcie, jak sobie poradzili.

Sprawdźcie koniecznie

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

A Wy komu kibicowaliście?