Strona Główna > „Milionerzy”: Padło pytanie o jeden z albumów Davida Bowiego. Proste?

„Milionerzy”: Padło pytanie o jeden z albumów Davida Bowiego. Proste?

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” Pani Sandra z Bydgoszczy miała mały problem z pytaniem za 75 000 zł. Jak brzmiało?

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” Pani Sandra z Bydgoszczy miała mały problem z pytaniem za 75 000 zł. Jak brzmiało?

Czasami, niektóre pytania z pozoru są łatwe, jednak gdy gramy o duże pieniądze, zaczynają pojawiać się w naszej głowie wątpliwości. W ostatnim odcinku o milion złotych walczyła pani Sandra z Bydgoszczy. Miała problem z kłopotliwym pytaniem za 75 tys. zł. Brzmiało ono następująco:

a) Depeche Mode

b) The Cure

c) Joy Division

d) Judas Priest

Prawidłowa odpowiedź to: C.

Pani Sandra postanowiła skorzystać z koła ratunkowego 50:50, dzięki któremu do wyboru pozostały dwa warianty: B i C. Ostatecznie zaryzykowała i postawiła na odpowiedź B, czyli „The Cure”. Ta odpowiedź okazała się nieprawidłowa. Uczestniczka wygrała 40 tys. zł. 

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa twórcy programu zostali zmuszeni, aby zmienić zasady gry. Zamiast koła ratunkowego „Pytanie do publiczności” pojawiło się nowe „Zamiana pytania”. 

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.