Urszula zapowiada reedycję albumu "Urszula & Jumbo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Urszula zapowiada reedycję albumu „Urszula & Jumbo”

Urszula zapowiada reedycję albumu „Urszula & Jumbo”

Nowe wydanie albumu trafi na półki sklepowe już 6 czerwca 2021 roku. Zobaczcie, jakie niespodzianki artystka przygotowała dla swoich fanów.

Nowe wydanie albumu trafi na półki sklepowe już 6 czerwca 2021 roku. Zobaczcie, jakie niespodzianki artystka przygotowała dla swoich fanów.

Reedycja, czyli odświeżony piąty, studyjny album „Urszula & Jumbo”, wydany po raz pierwszy w Polsce w 1992 roku przez Polton A&R Baobab. Muzykę skomponował Stanisław Zybowski, angielskie teksty są natomiast dziełem Bogdana Olewicza i Michała „Lonstara” Łuszczyńskiego. Producentami płyty są Staszek Zybowski i John J. Miceli.

– napisała Urszula na Facebooku.

Niebywała świeżość i muzyczny, rockandrollowy rozmach tej płyty, połączony ze świetnymi historiami zawartymi w tekstach, będzie dla wszystkich wspaniałym przeniesieniem się w tamte czasy, w tę niczym nieskrępowaną wolność w myśleniu i graniu.  

Tak prezentuje się lista utworów, które znajdą się na płycie:

1. You`re The One For Me

2. Unlucky Love

3. I Am On My Own

4. Is It Love

5. Getaway Car

6. I Really Have To Go

7. Come

8. Open Up Your Hear

9. Wishing Well

10. Christmas Dance

11. Waiting For A Brand New Start

12. Swamp Thing

13. Smutno jest w zoo

Najnowsze wydanie albumu to prawdziwa gratka dla fanów i kolekcjonerów, zarówno dzięki oprawie graficznej jak i niepublikowanym wcześniej zdjęciom Urszuli, stanowiącymi unikalny zapis i wspomnienie z tamtego okresu.