"Przyjaciele" znowu razem! Zobacz wzruszający zwiastun specjalnego odcinka » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Przyjaciele” znowu razem! Zobacz wzruszający zwiastun specjalnego odcinka

„Przyjaciele” znowu razem! Zobacz wzruszający zwiastun specjalnego odcinka

„Ja nie płaczę. Ty płaczesz!” te słynne słowa nasuwają się po obejrzeniu zapowiedzi specjalnego odcinka serialu „Przyjaciele”, którego premiera już niebawem.

„Ja nie płaczę. Ty płaczesz!” te słynne słowa nasuwają się po obejrzeniu zapowiedzi specjalnego odcinka serialu „Przyjaciele”, którego premiera już niebawem.

Na tę chwilę czekały miliony fanów kultowego serialu lat 90. Po blisko 17 latach szóstka przyjaciół spotkała się, aby wziąć udział w nagraniu specjalnego niereżyserowanego odcinka. Nikt do tej pory nie wiedział, czego możemy się po tym spodziewać. Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun, który wywołał wśród fanów serialu moc wzruszeń. Zobaczcie!

– czytamy na Instagramie HBO Max.

Do udziału w specjalnym odcinku zostało zaproszonych wielu gości:

Poniżej możecie zobaczyć również zdjęcia z planu:

Odcinek specjalny będzie dostępny na platformie HBO MAX już 27 maja 2021 roku. Polscy fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość, aż odcinek będzie dostępny na HBO GO, ponieważ HBO MAX nie jest jeszcze dostępne w Polsce. Niecierpliwi fani serialu mogą skorzystać z sieci VPN, aby obejrzeć odcinek w dniu premiery.

„Przyjaciele” to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek – z maja 2004 roku – w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.