"Przyjaciele: Spotkanie po latach": Odcinek specjalny będzie dostępny w Polsce! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Przyjaciele: Spotkanie po latach”: Odcinek specjalny będzie dostępny w Polsce!

„Przyjaciele: Spotkanie po latach”: Odcinek specjalny będzie dostępny w Polsce!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu „Przyjaciele”. Długo wyczekiwany specjalny odcinek w dniu premiery będzie również dostępny w Polsce!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu „Przyjaciele”. Długo wyczekiwany specjalny odcinek w dniu premiery będzie również dostępny w Polsce!

Na tę chwilę czekały miliony fanów kultowego serialu lat 90. Po blisko 17 latach szóstka przyjaciół spotkała się, aby wziąć udział w nagraniu specjalnego niereżyserowanego odcinka. Nikt do tej pory nie wiedział, czego możemy się po tym spodziewać. Kilka dni temu do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun, który wywołał wśród fanów serialu moc wzruszeń. 

Początkowo specjalny odcinek „Przyjaciele: Spotkanie po latach” miał być dostępny jedynie na platformie HBO MAX, która nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych. Platforma streamingowa HBO GO poinformowała, że specjalny odcinek serialu „Przyjaciele” będzie również dostępny w Polsce w dniu premiery, czyli 27 maja 2021 roku!

– czytamy na Instagramie HBO Max.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun:

„Przyjaciele” to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek – z maja 2004 roku – w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.