Kylie Minogue w duecie z Years & Years. Posłuchaj utworu "Starstruck" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kylie Minogue w duecie z Years & Years. Posłuchaj utworu „Starstruck”

Kylie Minogue w duecie z Years & Years. Posłuchaj utworu „Starstruck”

Years & Years i Kylie Minogue nagrali wspólny utwór „Starstruck”, który na pewno zagości na niejednej domówce w te wakacje!

Years & Years i Kylie Minogue nagrali wspólny utwór „Starstruck”, który na pewno zagości na niejednej domówce w te wakacje!

Księżniczka popu i wokalista grupy Years & Years ponownie połączyli siły! Po raz pierwszy wystąpili w 2016 w Royal Albert Hall, gdzie wykonali w duecie „Better The Devil You Know”. Kolejne spotkanie zaowocowało nową wersją „Starstruck”. Jak przyznaje Olly:

Utworu możecie posłuchać poniżej:

To nie pierwszy gwiazdorski duet Years & Years w tym roku. W trakcie ceremonii 2021 BRIT Awards Olly wystąpił z sir Eltonem Johnem, prezentując nową wersję „It’s A Sin”. Cover został wydany w serwisach cyfrowych. Olly Alexander wystąpił w głównej roli w serialu „Bo to grzech” produkcji Channel 4/HBO, który zdobył entuzjastyczne recenzje i rekordową widownię.

„Starstruck” to pierwszy premierowy materiał od czasu wydanej w 2018 płyty „Palo Santo” oraz pierwszy materiał od czasu, gdy Years & Years stało się solowym projektem Olly’ego Alexandra.

Kylie niedawno zanotowała ósmy numer 1 w karierze za sprawą albumu „DISCO”, który ukazał się w listopadzie 2020 nakładem BMG. Dzięki temu artystka ustanowiła nowy rekord – jako jedyna wokalistka zanotowała numer 1 na UK’s Official Albums Chart w pięciu dekadach: od lat 80. do lat 20. XXI wieku.