Alvaro Soler udostępnił teledysk do singla "Si Te Vas" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Alvaro Soler udostępnił teledysk do singla „Si Te Vas”

Alvaro Soler udostępnił teledysk do singla „Si Te Vas”

Utwór zapowiada nowy album artysty, który ukaże się jeszcze w 2021 roku.

Utwór zapowiada nowy album artysty, który ukaże się jeszcze w 2021 roku.

Przypominamy, że autor hitów „Magia”, „Sofia”, „La Cintura” czy „El Mismo Sol” powróci do Polski na dwa koncerty w 2022 roku. Alvaro Soler wystąpi 16 marca 2022 w COS Torwar (Warszawa) i 18 marca 2022 w TAURON Arenie Kraków. 

Artysta będzie promował swój nowy album „Magia”. Do sieci trafił teledysk do nowego singla „Si Te Vas”. Możecie go zobaczyć poniżej. 

Sukces, jaki Alvaro Soler odnotował pomiędzy 2015 a 2019 rokiem, z całą pewnością może zostać okrzyknięty sensacyjnym. Tuż po skończeniu studiów, hiszpańsko-niemiecki artysta trafił na szczyty list przebojów w Europie i Ameryce Południowej oraz na światowe sceny. W ciągu zaledwie 4 lat, ten 30-letni dziś muzyk, który mieszkał 7 lat w Tokio i mówi w sześciu językach, zdobył ponad 80 odznaczeń złotej i platynowej płyty, sprzedał na całym świecie 2 mln egzemplarzy albumów, zgromadził ponad 2,5 miliarda streamów audio i ponad 1,5 miliarda streamów wideo. Alvaro Soler dzielił scenę z Jennifer Lopez w Las Vegas i Miami, pełnił rolę trenera we włoskiej edycji „X Factor”, a także był gwiazdą hitu niemieckiej telewizji – „Sing meinen Song – das Tauschkonzert”.