"Dom z papieru" sezon 5: Poznaliśmy datę premiery. Zobacz pierwszą zapowiedź [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Dom z papieru” sezon 5: Poznaliśmy datę premiery. Zobacz pierwszą zapowiedź [WIDEO]

„Dom z papieru” sezon 5: Poznaliśmy datę premiery. Zobacz pierwszą zapowiedź [WIDEO]

Na tę wiadomość czekały miliony fanów serialu „Dom z papieru” na całym świecie. Kiedy odbędzie się premiera piątego sezonu? Sprawdź już teraz!

Na tę wiadomość czekały miliony fanów serialu „Dom z papieru” na całym świecie. Kiedy odbędzie się premiera piątego sezonu? Sprawdź już teraz!

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że zakończyły się prace na planie piątego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. „Dom z papieru” może pochwalić się aktualnym rekordem bycia najczęściej oglądanym nieanglojęzycznym serialem w serwisie Netflix. Po raz kolejny w czwartym sezonie serial pobił wszystkie poprzednie rekordy, które ustanowił. Czwarty sezon „Domu z papieru” ma już ponad 65 milionów wyświetleń.

Netflix zaskoczył fanów serialu, udostępniając krótką zapowiedź piątego sezonu serialu. Poznaliśmy również oficjalną datę premiery! Pierwsza połowa części piątej już 3 września 2021 roku, a druga połowa 3 grudnia 2021 roku

Niestety to będzie ostatni sezon serialu. Jak zapewniają scenarzyści, fani będą zadowoleni z jego zakończenia. 5 sezon będzie dłuższy niż wcześniejsze i ma składać się z 10 odcinków.

Do obsady serialu dołączyło dwóch aktorów Miguel Ángel Silvestre, który wcieli się w czarny charakter i Patrick Criado.