Zespół Perfect zakończył swoją działalność. Przeczytaj całe oświadczenie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Perfect zakończył swoją działalność. Przeczytaj całe oświadczenie

Zespół Perfect zakończył swoją działalność. Przeczytaj całe oświadczenie

Mamy smutną informację dla wszystkich fanów grupy Perfect. Zespół wydał pożegnalne oświadczenie.

Mamy smutną informację dla wszystkich fanów grupy Perfect. Zespół wydał pożegnalne oświadczenie.

Kilka tygodni temu Grzegorz Markowski poinformował, że stan zdrowia nie pozwala mu na kontynuowanie kariery i granie kolejnych koncertów. Przypominamy, że zespół Perfect miał zaplanowaną na 2021 rok pożegnalną trasę koncertową.

Dzisiaj na facebookowym profilu grupa Perfect wydała oficjalne oświadczenie, w którym ogłosiła zakończenie swojej działalności artystycznej. Brzmi ono następująco:

W październiku 2010 roku zespół Perfect wydał pożegnalny singiel

Grupa Perfect to skała, opoka, gigant polskiej muzyki rockowej. Szyld i emblemat, niemal wdrukowany, wtłoczony w nasze serca i umysły. Mimo okresów burz i naporu, roszad personalnych czy wreszcie okresów, kiedy przestawał istnieć, za każdym razem wracał z podniesionym czołem. Mało, z nowymi piosenkami, które również w nowej rzeczywistości, w wolnej Polsce stawały się z marszu przebojami: „Kołysanka dla Nieznajomej”, „Niepokonani” czy ostatnimi laty – „Wszystko Ma Swój Czas” i „Odnawiam Dusze”.

Dziś cały dzień na antenie Radia Złote Przeboje będziemy, grać największe przeboje Perfectu. Jeżeli chcecie się z nami podzielić swoimi wspomnieniami związanymi z zespołem i ich piosenkami czekamy na wasze telefony!