Strona Główna > Michael Patrick Kelly wspomina lata 70. w nowym utworze „Throwback”

Michael Patrick Kelly wspomina lata 70. w nowym utworze „Throwback”

Po europejskim sukcesie „Beautiful Madness” (ponad 100 milionów odtworzeń i podwójna platyna w Polsce!), Michael Patrick Kelly powraca z nowym hitem „Throwback”!

Po europejskim sukcesie „Beautiful Madness” (ponad 100 milionów odtworzeń i podwójna platyna w Polsce!), Michael Patrick Kelly powraca z nowym hitem „Throwback”!

Nowy singiel „THROWBACK” przypomina słuchanie dwóch playlist w jednej piosence. Utwór łączy brzmienie lat 70. z aktualnym miejskim klimatem. Możecie go posłuchać poniżej.

Michael Patrick Kelly zapewnia 2 minuty i 30 sekund niezwykłego przekraczania gatunków, jednocząc dekady i ludzi wszystkich pokoleń, aby uczcić najlepsze chwile w swoim życiu. Niepowtarzalny czterooktawowy głos artysty i jego charakterystyczne pozytywne nastawienie to przepis na sukces „THROWBACK”.

– mówi artysta.

Irlandzko-amerykański piosenkarz i autor hitów Michael Patrick Kelly urodził się w muzykalnej rodzinie „The Kelly Family”. Jako nastolatek stał się ulubieńcem całego pokolenia. W wieku 18 lat napisał już światowe hity, takie jak „An Angel” i „Fell in Love with an Alien”, sprzedał ponad 20 milionów albumów, grał na trasach po stadionach, dzielił scenę z Pavarottim i wystąpił na legendarnej mini trasie „Michael Jackson & Friends” w Seulu i Monachium. Następnie zrobił sobie sześcioletnią przerwę, żyjąc w milczeniu jako mnich w klasztorze we Francji, po czym wrócił do branży muzycznej z jeszcze większą karierą solową niż wcześniej.

Jego ostatni solowy album „iD” spędził 70 tygodni na listach przebojów z hitami radiowymi, takimi jak „iD” i „Roundabouts”. Następnie dał koncerty na trasie, którą zobaczyło 500 tysięcy fanów. Charyzmatyczny muzyk ma wrodzony talent zarówno na scenie, jak i w telewizji. Uczestniczy jako trener w „The Voice of Germany” i prowadzi popularny program telewizyjny „Sing my Song”.