Ricky Martin i Paloma Mami porywają do tańca singlem "Qué Rico Fuera" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ricky Martin i Paloma Mami porywają do tańca singlem „Qué Rico Fuera”

Ricky Martin i Paloma Mami porywają do tańca singlem „Qué Rico Fuera”

Pierwszy singiel z wyczekiwanego albumu Ricky’ego Martina z teledyskiem w reżyserii Jessy’ego Terrero już jest!

Pierwszy singiel z wyczekiwanego albumu Ricky’ego Martina z teledyskiem w reżyserii Jessy’ego Terrero już jest!

Światowy artysta i wielokrotny zdobywca nagrody Grammy, Ricky Martin, rozpoczyna 2021 rok nowym tanecznym hitem „Qué Rico Fuera” z udziałem wschodzącej międzynarodowej artystki Palomy Mami. Współpraca Ricky’ego i Palomy nawiązuje do popowego, afro-latynoskiego i miejskiego stylu, jednocześnie zawierając uwodzicielskie teksty, które sprawiają, że „Qué Rico Fuera” jest idealną pozycją na lato. Posłuchajcie!

Utwór został napisany przez Ricky'ego Martina i Palomę Mami wraz z producentami Wissemem Larfaoui, Kevynem Mauricio Cruzem i Juanem Camilo Vargasem. Teledysk, wyreżyserowany przez słynnego Jessy’ego Terrero, został nakręcony podczas całodniowej sesji w południowej Kalifornii.

Jako wielbiciel muzyki Palomy, Ricky skontaktował się z nią w sprawie wspólnej pracy nad nową muzyką. Ze względu na pandemię swoje części nagrali osobno, a następnie spotkali się, aby nakręcić teledysk.

Ricky był zdecydowany przy wyborze Palomy:

„Qué Rico Fuera” to pierwszy singiel z „Play”, długo oczekiwanego albumu Ricky’ego. Utwór będzie częścią repertuaru jego nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej, która rozpocznie się 25 września wraz z Enrique Iglesiasem i gościem specjalnym Sebastiánem Yatrą.