Varius Manx i Kasia Stankiewicz powracają z nowym singlem "Chodź się kochać" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Varius Manx i Kasia Stankiewicz powracają z nowym singlem „Chodź się kochać” [WIDEO]

Varius Manx i Kasia Stankiewicz powracają z nowym singlem „Chodź się kochać” [WIDEO]

Zespół zaskoczył fanów nowym utworem. Czy jest on zapowiedzią większego projektu? Sprawdźcie już teraz.

Zespół zaskoczył fanów nowym utworem. Czy jest on zapowiedzią większego projektu? Sprawdźcie już teraz.

„Chodź się kochać” – niezwykle pozytywna piosenka Varius Manx i Kasi Stankiewicz, to taka muzyczna forma „przypominajki”, że tu i teraz jest czas, by kochać się, dbać o miłość i korzystać z tego daru. Utwór autorstwa Roberta Jansona i Kasi Stankiewicz nie zawiedzie fanów zespołu, charakterystyczna muzyczna lekkość i ciepła barwa głosu Kasi to gwarancja, że po wysłuchaniu piosenki będziecie ją nucić cały dzień!

W teledysku będziemy mogli podziwiać piękne widoki niezaprzeczalnie uroczego miasta Wrocławia – historycznej stolicy Dolnego Śląska. Teledysk do piosenki „Chodź się kochać” wyprodukował Marcin Ziółko – młody i zdolny twórca filmowy. 

Premiera klipu 17 czerwca 2021 roku o godz. 10:00.

– komentuje Robert Janson.

Klip do piosenki nieprzypadkowo nagrywany był we Wrocławiu – Mieście Spotkań. To tutaj po latach przerwy Kasia Stankiewicz ponownie spotkała się z Varius Manx na deskach muzycznej sceny, to także tutaj zespół zaprezentował swój utwór „Biegnij” na ceremonii otwarcia Igrzysk The World Games 2017, który był oficjalnym hymnem tych Igrzysk. Zespół nie ukrywa, że ma duży sentyment do tego miasta- serca Dolnego Śląska.