Strona Główna > Natalie Imbruglia powraca z nowym singlem „Build It Better”

Natalie Imbruglia powraca z nowym singlem „Build It Better”

Utwór promuje nadchodzący album artystki „Firebird”, który ma ukazać się jesienią 2021 roku.

Utwór promuje nadchodzący album artystki „Firebird”, który ma ukazać się jesienią 2021 roku.

Australijska piosenkarka Natalie Imbruglia powraca w wielkim stylu, zaznaczając swój powrót do muzyki ogłoszeniem swojego pierwszego od sześciu lat albumu zatytułowanego „Firebird”. Płytę promuje utwór „Build It Better”. Teledysk do niego możecie zobaczyć poniżej.

Album został nagrany prawie w całości podczas lockdownu, „Firebird”, we współpracy z uznanymi tekściarzami, takimi jak Fiona Bevan (Lewis Capaldi, One Direction) i Rachel Furner (Little Mix, Steps), a także ponownie połączyła się ze producentem Shiver Eg White, który współpracował również z Adele i Samem Smithem.

– wspomina Natalie Imbruglia.

Album „Firebird” będzie dostępny w formatach: CD (Standard & Deluxe) & limitowanej edycji blue vinyl oraz w formie cyfrowej. Premiera 24 września 2021 roku.

Natalie Imbruglia urodzona 4 lutego 1975 roku w Nowej Południowej Walii. Jest piosenkarką i aktorką. Jej debiutancki album „Left of the Middle” z singlem „Torn” z 1997 roku od razu zyskał aprobatę i jest jednym z lepiej rozpoznawalnych kawałków z całego jej dorobku.