"Czarna owca": Zobacz teaser nowego filmu w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Czarna owca”: Zobacz teaser nowego filmu w reżyserii Aleksandra Pietrzaka.

„Czarna owca”: Zobacz teaser nowego filmu w reżyserii Aleksandra Pietrzaka.

Film trafi do kin 13 sierpnia 2021 roku. Do sieci trafił właśnie pierwszy przedsmak tego, co zobaczymy na wielkim ekranie.

Film trafi do kin 13 sierpnia 2021 roku. Do sieci trafił właśnie pierwszy przedsmak tego, co zobaczymy na wielkim ekranie.

Magdalena Popławska, Arkadiusz Jakubik, Kamil Szeptycki w filmie o rodzinie, w której każdy wystawiany jest na próbę. Czasem jedno słowo niesie za sobą lawinę konsekwencji, jedna decyzja jest w stanie zaważyć na dalszym losie całej rodziny… Ale zmiany nie muszą być złe, prawda?

Zobacz zwiastun:

W filmie oprócz cenionych aktorów o ugruntowanej pozycji na rynku pojawiają się utalento-wani przedstawiciele młodego pokolenia. W rolę Tomka, popularnego youtubera, wcielił się Kamil Szeptycki. To właśnie z jego perspektywy przedstawione są losy rodziny Gruzów, swoi-mi komentarzami celnie puentuje ważne rodzinne wydarzenia.

Na ekranie pojawi się kilka twarzy znanych fanom YouTube’a i Instagrama, m.in. Cyber Ma-rian, Danny Ferreri, Dziki Trener, Martyna Pysia czy Kinga Sawczuk.

„Czarna owca” to słodko-gorzka opowieść o współczesnej rodzinie, w której każdy ma czegoś dość. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak im się wydaje… Czy członkowie rodziny odnajdą swoje szczęście? To film o więzach, których nie można przerwać. W zabawny sposób odpowiada na ważne pytania dotyczące relacji rodzinnych i dojrzewania do zmian.